top of page

1998 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Antalya’da kurulmuş olan Tunç Yapı, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

 

Bugüne kadar imza attığı yüzlerce özgün proje tasarımı ile; konut, işyeri inşaatlarının hayata geçirilmesinde başarılı olmuş; ticari ilişkilerindeki iş ahlakı, ticari etik değerlere bağlılığı temelinde kazandığı müşteri memnuniyeti ile takdir toplamıştır. Firmamız sektörün güncel yapı teknolojilerini ve malzemelerini profesyonel bir tarzda kullanarak, basit yapılar değil kalıcı eserler üretmek arzusundadır. Firmamız , girişimcilik örneği ile yepyeni ve farklı sektöre imza atmıştır. Katılmış olduğu yurt içi ve yurt dışı fuarlarında pazarın ve sektörün yeni ismi olarak ilgi odağı olmuştur.

Tunç Group siz değerli dost ve müşterilerinden aldığı bu destek ve güven ile kurumsal bakış perspektifinde kaliteli, güvenilir ve profesyonel anlaşıyla daha iyi projelere imza atmaya devam edecektir.

HAKKIMIZDA

MİSYON

İnşaat sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel kalitede inşaat hizmetleri sunmak, yüksek etik değerlerimizden ödün vermeden çalışmak ve çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmak.

VİZYON

Müşterilerimizin inşaat ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi yaklaşımlarla sektör lideri olmak, çalışanlarımızın kariyerlerinde başarılı olmalarını sağlamak ve toplumumuzun sürdürülebilir geleceği için yüksek kaliteli, çevre dostu ve estetik açıdan çekici projeler üretmek.

bottom of page